Summer Vibe Festiwal Online – nowa odsłona festiwalu młodych talentów wirtualnie

Wokalne_talenty_konkurs_ Summer Vibe Festiwal Online, fot. Pexels.com

Firma ART FESTIVALS FACTORY ogłosiła otwarcie zgłoszeń na Summer Vibe Festiwal Online – przestrzeń dla młodych talentów muzycznych z całego świata! Celem festiwalu jest promocja utworów rozrywkowych w dowolnym języku, prezentacja i promocja twórczości dzieci i młodzieży, wymiana doświadczeń i pomysłów wśród artystów, a także promocja wartościowego repertuaru.

Konkurs jest otwarty dla solistów, duetów, zespołów wokalnych, a także zespołów wokalno-instrumentalnych. Uczestnicy mogą brać udział w kategorii wiekowej, która dla solistów dzieli się na: do 9 lat, 10-12 lat, 13-16 lat, 17-19 lat, od 20 lat oraz kategoria wiekowa otwarta.

Wszystkie zespoły i soliści zobowiązani są do przygotowania jednego utworu w dowolnym języku z wyłączeniem: kolęd, pastorałek, utworów o tematyce zimowej, świątecznej oraz utworów patriotycznych.

Aby wziąć udział, należy prawidłowo wypełnić kartę zgłoszenia dostępną na stronie internetowej festiwalu do 30 lipca 2023 r. oraz dołączyć link do nagrania umieszczonego na YouTube. Nagrania muszą spełniać określone kryteria, które są dostępne w regulaminie festiwalu.

Festiwal składa się z trzech etapów: przyjmowanie zgłoszeń do 30 lipca, opublikowanie listy wykonawców zakwalifikowanych do Etapu Konkursowego 4 sierpnia, ogłoszenie wyników 30.08.2023r.

Uczestników festiwalu oceni zaproszone przez organizatora Jury, składające się z pedagogów, kompozytorów, aktorów, piosenkarzy, dziennikarzy i przedstawicieli organizatora. Jury będzie oceniało dobór repertuaru do wieku i umiejętności wykonawcy, walory głosowe, interpretację utworu, muzykalność, indywidualność artystyczną oraz ogólny wyraz artystyczny i realizację video.

Nagrodami dla laureatów są dyplomy w formie elektronicznej dla pierwszych trzech miejsc oraz wyróżnień, a każdy uczestnik zakwalifikowany do finału zostaje laureatem konkursu.

To okazja dla młodych talentów muzycznych, by pokazać swoje umiejętności na międzynarodowym forum. Zapisy otwarte są do 30 lipca, więc nie przegap tej szansy!

Dodaj komentarz