Zoom V6 i V3: procesory wokalne, które uwalniają kreatywność

Procesor wokalowy Zoom V6, fot. Zoom

Firma Zoom, znana dotychczas z produkcji multiefektów dla gitarzystów i basistów, rozszerza swoją ofertę o linie procesorów dedykowanych wokalistom i wokalistkom. Linia ta obejmuje dwa innowacyjne urządzenia, V6 i V3, które przekształcą twoje brzmienie i uwolnią kreatywność.

Wokaliści i wokalistki, czy marzycie o wyjątkowym brzmieniu, które przyciągnie uwagę publiczności i pozwoli wam wyróżnić się na tle innych? Jeśli tak, to mamy poznajcie linię procesorów marki Zoom dedykowanych dla wokalistów, które zmienią wasze brzmienie i uwolnią kreatywność.

V6 Vocal Processor zadebiutował w 2019 roku, a rok później dołączył do niego bardziej kompaktowy V3. Oba urządzenia oferują różne zestawy funkcji i efektów, dzięki czemu każde z nich może być wykorzystywane do nieco innych zadań. Procesory V6 i V3 są przełomowe w branży i zostały zaprojektowane z myślą o wszystkich wokalistach, którzy chcą wykorzystać swój potencjał i osiągnąć sukces. Oba urządzenia oferują różne zestawy funkcji i efektów, które pozwolą na przekształcenie głosu i dostosowanie go do potrzeb wokalistów.

Odkryj przed sobą nowe możliwości w przetwarzaniu swojego głosu i pozwól Zoom towarzyszyć Ci w Twojej muzycznej drodze do sukcesu.

Zoom V3

Zoom V3 to bardziej kompaktowy procesor, który zadebiutował w 2020 roku i oferuje m.in. automatyczną korekcję tonu, efekty delay, reverb i harmonizację.

Zoom V6

Zoom V6 Vocal Processor to pierwszy procesor w linii, który zadebiutował w 2019 roku. Jego funkcje obejmują między innymi: korekcję tonu, kompresję, harmonizację, efekty delay i reverb, a także efekty specjalne, takie jak: rozszerzanie stereo, chorus, flanger i wiele innych.